TRANSFERY z Twojego adresu do Niemiec, Holandii i Belgii.

Proponujemy Państwu nową usługę polegająca na dowozie z domu do wybranych miejscowości w Niemczech, Holandii i Belgii oraz z powrotem do domu. Usługę wykonujemy nowymi, komfortowymi, 8-osobowymi busami Volkswagen Caravelle. Nasz kierowca odbierze Państwa ze wskazanego adresu i dowiezie we wskazane miejsce za granicą. Proponujemy kursy z miejscowości w województwie zachodniopomorskim (m.in. Koszalin, Kołobrzeg, Kościerzyna, Bytów, Lębork, Chojnice, Człuchów, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Czaplinek, Wałcz, Sławno, Drawsko Pom., Połczyn-Zdrój, Świdwin, Gryfice,)
Możecie na nas liczyć także w przypadku powrotów do kraju - nasze busy odbiorą Państwa z umówionych miejsc w wybranych miastach Niemiec, Belgii czy Holandii (m.in. Berlin, Dortmund, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Hanower, Koblencja, Kolonia, Magdeburg, Stuttgart, Monachium, Norymberga, Venlo, Eindhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam). W przypadku przejazdu na innej trasie prosimy o kontakt z nami w celu uzgodnienia szczegółów wyjazdu. 
KURSUJEMY DWA RAZY W TYGODNIU
Nasze mikrobusy wyjeżdżają z Polski o poranku w każdy czwartek i w kazdą niedzielę. W trasę powrotną do Polski wyruszamy wieczorem w każdy piątek i poniedziałek.

PRZEWÓZ PACZEK
Paczki odbieramy z podanego adresu i dostarczamy pod wskazany adres. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Przewóz paczek powyżej 30 kg oraz niestandardowego gabarytu uzgadniamy indywidualnie.

KORZYSTNE PROMOCJE
• rabaty dla grup zorganizowanych
• 10% rabatu dla dzieci do lat 10
• obiad na trasie w cenie biletu
• bezpłatne napoje na pokładzie

   
FORMULARZ REZERWACJI PRZEJAZDU
Data wyjazdu*: Imi? i nazwisko: Nr tel: E-mail:
* WYJAZDY z Polski w ka?dy czwartek rano i niedziel? rano. POWROTY do Polski w ka?dy pi?tek wieczorem i poniedzia?ek wieczorem.
MIEJSCE WYJAZDU
MIEJSCE DOCELOWE
Kraj wyjazdu: Kraj docelowy:
Adres (ulica, nr): Adres (ulica, nr):
Kod pocztowy: Kod pocztowy:
Miejscowo??: Miejscowo??:
Informacje dodatkowe: